Zachumlete se do bílé!

Venku sice není ještě úplně nejtepleji, ale spousta lidí už vytáhlo kolo, aby vyrazili se provětrat do přírody. Jsou ale i tací, kteří netrpělivě čekají na Velikonoce, aby si mohli užít poslední zbytky sněhu. Ať jste příznivec jakékoliv skupiny, musíte uznat, že zasněžená krajina je prostě nádherná, a tak pojďme si alespoň na chvíli ještě užít zimní radovánky a zavzpomínat na bílou nadílku.

Ponožky na nožky, prosím
Nezapomeňte, že od noh bývá vždycky největší zima! A proto udržujte vaše chodidla vždy v teple. Hřejivé, huňaté ponožky proto ještě neschovávejte, jen si je pěkně ponechejte! Hoďte nohy na stůl, udělejte si hrnek horkého čaje a začtěte se do nějaké napínavé knihy. Noční teploty se pořád někdy pohybují kolem bodu mrazu, a tak si ještě nějakou dobu u kamen poležíme. Chcete-li si tuto siestu zpříjemnit a mít přitom výhled na ze zimy se vzpamatovávající se přírodu, pořiďte se do obývacího pokoje francouzské okno, ba co víc, přistavte k domu zimní zahradu.

V každém ročním období
Právě zastřešenou zahradu využijete nejen v chladném počasí, ale i na jaře či v létě. V horkých večerech o prázdninách jen otevřete dveře a necháte proudit svěží vzduch do místnosti. Navíce můžete vytáhnout na terasu gril a pozvat rodinu či přátele na párty. Vůně grilovaného masa či zeleniny příjemně provoní celý prostor tak, až se vám budou sbíhat sliny!